טיפול למבוגרים

הסיבות למצוקות הנפשיות שלנו טמונות פעמים רבות ברבדים עמוקים של הנפש ולעיתים מצויות בדפוסי חשיבה או התנהגות שהתקבעו לאורך השנים. הנפש התעצבה סביב הדפוסים הללו מפני שבאותה התקופה הם היוו את הדרך המתאימה ביותר להתמודדות עם נסיבות החיים. אך בחלוף הזמן יתכן שאותם דפוסים שהתקבעו כבר אינם משרתים אותנו ונדרשת התבוננות פנימית כדי שניתן יהיה להגמיש ולרענן את אותם דפוסים.
אני מאמינה שהקשיים שמביאים אדם לטיפול הם איתותים של הנפש בבקשה לשינוי. ולמרות שקושי ומצוקה הנם דבר שאיננו רצוי ומטרת הטיפול היא להפחית ולהעלים אותם, אני רואה בקושי גם הזדמנות. הזדמנות לעצור רגע ולהתבונן. על המקום שבו אני נמצא, על רצף האירועים שהביאו אותי לכאן ועל מה הייתי רוצה בשביל עצמי בהמשך. זו הזדמנות שממנה ניתן לצמוח, להגיע לאיזון מחודש, להתחבר למאגר הכוחות שלי ולהגדיל את היכולת להתמודד עם רגשות פחות נעימים.
אני מזמינה אותך למרחב אישי, מקבל ומאפשר שמטרתו לתת לך לשוחח עם עצמך באופן אחר. לא מתוך שיפוטיות, כפי שבדרך כלל קורה, אלא מתוך קבלה והבנה עמוקה יותר של עצמך. ביחד נפתח את הנושאים שמעסיקים אותך ונתחבר אליהם כשאנו שואבים מעולמך הפנימי; מן הרגשות והחוויות שצברת, מן הקשרים שחווית ומן הרצונות, הערכים והבחירות שלך.
הגישה הטיפולית שלי נשענת על ידע תיאורטי, מחקרי ומקצועי, ומשלבת בתוכה הבנה של תהליכים נפשיים עמוקים על פי העמדה הפסיכודינמית, כמו גם גישות קוגניטיביות התנהגותיות (CBT). לקריאה נוספת על בתפריט "סוגי טיפול".

אני מזמינה אותך לפנות אלי בכל שאלה או לתאם פגישה,
הילה

טיפול פסיכודינמי    |   טיפול CBT    |     טיפול בילדים ומתבגרים